Čas na serveru 19:02:44

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

Hrající si nymfy

  •  / Hrající si nymfy / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3324x

Vyvolávací cena:
25 000

246 400

Příhozy: 108