Čas na serveru 15:28:30

Blanka Matragi
Návrh šatů

Id: 490104

Návrh šatů

  •  / Návrh šatů / Blanka Matragi

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 811x

Vyvolávací cena:

10 500