Čas na serveru 01:47:08

Bohumil Čadek
Malostranské náměstí

Id: 34305

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Bohumil Čadek

olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900