Čas na serveru 03:23:43

Bohumil Čadek
Na kraji lesa

Id: 82001

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Bohumil Čadek

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

1 300