Čas na serveru 18:18:35

Bohuslav Reynek
Koza v brambořišti

Id: 19103

Koza v brambořišti

  •  / Koza v brambořišti / Bohuslav Reynek

suchá jehla/ruční papírt, velikost tisku 8,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2345x

Vyvolávací cena:

13 000