Čas na serveru 22:18:34

Boris Jirků
Brač

Id: 414306

Brač

  •  / Brač / Boris Jirků
  •  / Brač / Boris Jirků
  •  / Brač / Boris Jirků
  •  / Brač / Boris Jirků

akryl/sololit, rozměr díla 49 x 59 cm, rozměr malby 30 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:

35 976