Čas na serveru 19:35:44

Boris Jirků
La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan

Id: 411901

  •  / La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan / Boris Jirků

kombinovaná technika/sololit, rozměr 54,5 x 50,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 51