Čas na serveru 09:10:39

Eduard Ovčáček
Bez názvu

Id: 312609

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Eduard Ovčáček

frotáž/grafit/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno rámováno

zobrazeno: 4507x

Vyvolávací cena:
4 800

20 000