Čas na serveru 01:02:51

Ernest Robert Salmon Noir
Domácí práce

Id: 94208

Domácí práce

  •  / Domácí práce / Ernest Robert Salmon  Noir

olej/dřevo, rozměr 40 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, nerámováno

zobrazeno: 11467x

Vyvolávací cena:
2 800

46 500

Příhozy: 71