Čas na serveru 23:42:40

František Dörfl
V osidlech III

Id: 454203

V osidlech III

  •  / V osidlech III / František Dörfl

kombinovaná technika, olej/pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 256x

Vyvolávací cena:

10 600