Čas na serveru 14:31:18

František Karel Hron
Kozí hřbety v Krkonoších

Id: 41117

Kozí hřbety v Krkonoších

  •  / Kozí hřbety v Krkonoších / František Karel Hron

olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2396x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500