František Kaván
Osamělé stromky
Id: 500507
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2157x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč
2024,05-1,14,20,42,00
minimální příhoz 1 000 Kč