Čas na serveru 14:19:47

František Kaván
Zavátá alej

Id: 121601

Zavátá alej

  •  / Zavátá alej / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 51 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4869x

Vyvolávací cena:
11 000

38 000