Čas na serveru 09:20:57

František Klimeš
Balvany v lese

Id: 150903

Balvany v lese

  •  / Balvany v lese / František Klimeš

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

9.10.2018, 19:36:00

17.9.2018 20:37 2 000 Kč