Čas na serveru 00:01:52

František Klimeš
Lotynka

Id: 1299

Lotynka

  •  / Lotynka / František Klimeš

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 61 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, odborně restaurováno

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:

26 000