Čas na serveru 02:13:19

František Klimeš
Pod rozkvetlým stromem

Id: 440706

Pod rozkvetlým stromem

  •  / Pod rozkvetlým stromem / František Klimeš

olej/plátno, rozměr 160 x 88, značeno na pravé straně, rámováno, poškozený rám,

zobrazeno: 797x

Vyvolávací cena:
7 500

22 000