Čas na serveru 21:08:35

František Kobliha
V lese

Id: 1625

V lese

  •  / V lese / František Kobliha

olej/plátno, rozměr plátna 88 x 59 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3237x

Vyvolávací cena:
2 600

7 500