Čas na serveru 00:56:14

František Kupka
Etude d´homme en pied

Id: 315501

Etude d´homme en pied

  •  / Etude d´homme en pied / František Kupka

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3337x

Vyvolávací cena:

95 000