Čas na serveru 13:54:47

František Ladislav Soukup
V rákosí

Id: 476006

V rákosí

  •  / V rákosí / František Ladislav Soukup

olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 696x

Vyvolávací cena: