Čas na serveru 14:54:25

František Muzika
Mytologický výjev

Id: 405801

Mytologický výjev

  •  / Mytologický výjev / František Muzika

tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4282x

Vyvolávací cena:
10 500

43 000