Čas na serveru 12:15:24

František Ringo Čech
Dům u minuty

Id: 462501

Dům u minuty

  •  / Dům u minuty / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 1878x

Vyvolávací cena:

39 100

Účastníci: 21

Příhozy: 51