Čas na serveru 12:36:29

František Ringo Čech
Nejsem obraz, jsem zrcadlo

Id: 400901

Nejsem obraz, jsem zrcadlo

  •  / Nejsem obraz, jsem zrcadlo / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 62