Čas na serveru 10:50:46

František Ringo Čech
Setkání velmistra Řádu něm. rytířů s P. Kvitovou

Id: 332704

  •  / Setkání velmistra Řádu něm. rytířů s P. Kvitovou / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 2171x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 50