Čas na serveru 16:12:50

František Ringo Čech
Smolný den

Id: 236503

Smolný den

  •  / Smolný den / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 6290x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 71