Čas na serveru 19:16:50

František Ringo Čech
Spravedlnost

Id: 462503

Spravedlnost

  •  / Spravedlnost / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

zobrazeno: 1400x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 20

Příhozy: 115