Čas na serveru 01:44:51

František Ronovský
Mladí lidé

Id: 458606

Mladí lidé

  •  / Mladí lidé / František Ronovský

kombinovaná technika, akryl/enkaustika/dřevovláknitá deska, celkový rozměr 200 x 300 cm (VELKÝ FORMÁT), složeno ze tří desek, rozměr každé desky 200 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, skica k obrazu publikována v autorově monografii: František Ronovský, naps. Jiří Urban, vyd. 2007, Praha

zobrazeno: 9756x

Vyvolávací cena:
100 000

1 000 000

Příhozy: 132