Čas na serveru 23:04:00

František Slabý
Těžský sníh

Id: 54601

Těžský sníh

  •  / Těžský sníh / František Slabý

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav

zobrazeno: 3386x

Vyvolávací cena:
7 500

61 000

Příhozy: 67