Čas na serveru 21:00:53

František Tavík Šimon
Absida chrámu sv. Víta

Id: 389603

Absida chrámu sv. Víta

  •  / Absida chrámu sv. Víta / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr listu 47,5 x 32 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 668x

Vyvolávací cena: