Čas na serveru 08:30:35

František Tavík Šimon
Na procházce

Id: 270105

Na procházce

  •  / Na procházce / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 9546x

Vyvolávací cena:
1 200

12 500

Příhozy: 56