Čas na serveru 23:01:50

František Tavík Šimon
Pařížský boulevard

Id: 439804

Pařížský boulevard

  •  / Pařížský boulevard / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 54 cm, značeno a datováno v tisku na pravé straně, vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena:

14 500