Čas na serveru 02:18:06

František Tavík Šimon
Prameny: Z hor

Id: 462102

Prameny: Z hor

  •  / Prameny: Z hor / František Tavík Šimon

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 17 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu A. Nováka pod č. 280, náklad 60 tisků

zobrazeno: 3227x

Vyvolávací cena:

6 000