Čas na serveru 02:33:49

František Tichý
Paganini

Id: 359703

Paganini

  •  / Paganini / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 36 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1262x

Vyvolávací cena:

30 000