Čas na serveru 23:30:48

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 331702

Pařížské střechy

  •  / Pařížské střechy / František  Tichý

lept/papír, rozměr listu 31,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3404x

Vyvolávací cena:
3 800

17 501