Čas na serveru 04:35:54

Georges Kars
Dívka

Id: 46911

Dívka

  •  / Dívka / Georges Kars
  •  / Dívka / Georges Kars
  •  / Dívka / Georges Kars

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, na papíru drobné skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2325x

Vyvolávací cena:

6 000