Čas na serveru 16:14:31

Gustav Macoun
Chaloupky na Českomoravské vysočině

Id: 468203

  •  / Chaloupky na Českomoravské vysočině / Gustav Macoun

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 90 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně znalecký posudek "z ochoty" od F. X. Harlase

zobrazeno: 666x

Vyvolávací cena:
7 500

19 500