Čas na serveru 10:17:11

Gustav Macoun
Z Kameniček

Id: 265802

Z Kameniček

  •  / Z Kameniček / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 11231x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 55