Čas na serveru 14:42:16

Gustav Macoun
Zima u chalupy

Id: 476003

Zima u chalupy

  •  / Zima u chalupy / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 795x

Vyvolávací cena:

6 000