Čas na serveru 16:03:51

Gustav Macoun
Zimní krajina

Id: 434301

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 47 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:

14 600