Čas na serveru 13:58:18

Gustav Macoun
Zimní procházka

Id: 2354

Zimní procházka

  •  / Zimní procházka / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, velmi dobrý původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3482x

Vyvolávací cena:

16 600