Čas na serveru 05:12:40

Hana Čápová
Král Lear

Id: 485205

Král Lear

  •  / Král Lear / Hana  Čápová
  •  / Král Lear / Hana  Čápová
  •  / Král Lear / Hana  Čápová

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 423x

Vyvolávací cena:

5.3.2024, 19:44:00

8.2.2024 11:35 2 000 Kč