Čas na serveru 16:56:08

Hanuš Schwaiger
Mamon

Id: 460502

Mamon

  •  / Mamon / Hanuš Schwaiger
  •  / Mamon / Hanuš Schwaiger
  •  / Mamon / Hanuš Schwaiger
  •  / Mamon / Hanuš Schwaiger
  •  / Mamon / Hanuš Schwaiger

kresba tužkou/papír, rozměr 39 x 53 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou z roku 1919, přiloženo Potvrzení o zápůjčce díla Jednotou umělců výtvarných v Praze, skica k dílu Honba za štěstím (akvarel, 1895), publikovaném v monografii Hanuš Schweiger, naps. Miroslav Lamač, Praha 1957

zobrazeno: 4186x

Vyvolávací cena:

4 700