Čas na serveru 16:05:08

Hanuš Schwaiger
Posměváček

Id: 480803

Posměváček

  •  / Posměváček / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 753x

Vyvolávací cena:

3 150