Čas na serveru 22:07:48

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 286303

Horská říčka

  •  / Horská říčka / Hugo Ullik
  •  / Horská říčka / Hugo Ullik
  •  / Horská říčka / Hugo Ullik

olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem roku 1880, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem, odborně čištěno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 3187x

Vyvolávací cena:

33 000