Jakub Obrovský
Dáma v klobouku
Id: 501102
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 53 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 920x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,14,20,24,00
minimální příhoz 500 Kč