Jakub Obrovský
Na lovu
Id: 501101
olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1045x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
12 000 Kč
2024,05-1,14,20,22,00
minimální příhoz 500 Kč