Čas na serveru 09:20:30

Jan Benda
Zatiší s melounem

Id: 427003

Zatiší s melounem

  •  / Zatiší s melounem / Jan Benda

akryl/karton, rozměr cca 50 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 536x

Vyvolávací cena:

7 000