Čas na serveru 15:26:57

Jan Goth
V parku

Id: 102512

V parku

  •  / V parku / Jan Goth
  •  / V parku / Jan Goth
  •  / V parku / Jan Goth

olej/sololit, rozměr 65,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:

6 600