Čas na serveru 06:54:25

Ján Hála
Slavnosti

Id: 427801

Slavnosti

  •  / Slavnosti / Ján Hála
  •  / Slavnosti / Ján Hála
  •  / Slavnosti / Ján Hála
  •  / Slavnosti / Ján Hála

akvarel/papír, rozměr 69 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, papír na několika místech poškrábaný (viz foto), poškozený rám

zobrazeno: 617x

Vyvolávací cena:

6 000