Čas na serveru 14:38:51

Jan Honsa
Kvetoucí strom

Id: 473601

Kvetoucí strom

  •  / Kvetoucí strom / Jan Honsa

olej/plátno, rozměr 50 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2946x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 50