Čas na serveru 13:44:31

Jan Honsa
Pod rozkvetlými stromy

Id: 319704

Pod rozkvetlými stromy

  •  / Pod rozkvetlými stromy / Jan Honsa

olej/karton, rozměr malby 22 x 28 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, obraz nepasuje do rámu

zobrazeno: 1175x

Vyvolávací cena:
3 800

10 000